Mlynská 15, Smižany
Squash Centrum
0919 203 270
pon - pia 9°° - 15°°
kontakt@binaria.sk
Napíšte nám

SEO


Optimalizácia pre vyhľadávače SEOAnalyzujeme

Poznáte publikum, ktoré chcete osloviť svojou službou resp. produktami? Viete aké kľúčové slová a frázy vyhľadávajú Vaši potencionálni klienti? My Vám to našou analýzou pomôžeme zistiť.


Navrhujeme riešenia

Na základe analýzy Vám pomôžeme navrhnúť štruktúru nového webu alebo urobíme audit existujúceho webu. Navrhneme riešenia, ktoré Vám pomôžu dostať sa na TOP priečky v googli a ostatných vyhľadávačoch.


Realizácia úprav

Radi Vám pomôžeme s realizovaním zmien na webe či sú to už popisy produktov, kategórii, upravením nadpisov, meta popisov atď. Ak máte vlastného administrátora webu budeme s ním radi spolupracovať.


Monitorujeme

Monitorujeme návštevnosť, konverzný pomer a podporujeme autoritu webu spätnými odkazmi a článkami s relevantným obsahom. Sledujeme konkurenciu, aby sme boli vždy krok vpred.


100+
SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV
24 / hodín
7 dní v týždni
1001
NAVRHNUTÝCH RIEŠENÍ
10
KÁV DENNE

Čo ponúkame
Balíky služieb


SEO Audit

 • Audit webu po technickej stránke
 • Audit obsahu na webe
 • Viditeľnosť webu vo vyhľadávači
 • Priečky webu podľa vyhľadáných fráz
 • Konkurencia a ich pozície vo vyhľadávači

SEO Analýza

 • Analýza kľúčových slov
 • Analýza konkurencie
 • Analýza kategórií a štruktúry webu
 • Analýza publika, ktoré cielite

Obsah webu

 • Tvorba obsahu s cielenými kľúčovými frázami
 • Úprava a korekcie existujúceho obsahu na webe
 • Úprava tituliek, Meta popiskov, nadpisov, obsah pre kategórie

Komplexný balík

 • SEO Audit
 • SEO Analýza
 • Úprava a tvorba obsahu
 • Linkbuilding budovanie spätných odkazov
 • Využitie synergie SEO s PPC reklamou

Cenník
Koľko stojí SEO optimalizácia


Cenovú ponuku vytvárame vždy individuálne. Cena sa odvíja od vybraných služieb teda rozsahu prác, od Vašich predstáv a od konkurenčnosti biznisu, v ktorom sa pohybujete. Kontaktuje nás a pripravíme pre Vás bezplatnú cenovú ponuku.

Nekvalitné SEO je horšie ako žiadne SEO. V mnohých prípadoch majú neodborné úkony za následok penalizácie webu googlom a prepadnutie webu o desiatky priečok. Preto radšej vždy prehodnoťte podozrivo lacné služby.

často kladené otázky

SEO (Search Engine Optimization) je optimalizácia webu s cieľom jeho zobrazenia na prvých priečkach vyhľadávačov (google, zoznam, …).

Povedzme, že prevádzkujete eshop, ktorý predáva inteligentné hodinky. Do vyhľadávača (google, zoznam, …) zadáte frázu „inteligentné hodinky“ a svoj eshop nenájdete na prvých stranách. To je modelový prípad prečo potrebujete SEO. Správnou SEO optimalizáciou sa dostanete na prvé priečky vo vyhľadávačoch , tým pádom dotiahnete na svoj web viac návštevníkov čím máte možnosť získať viac zákazníkov, predajov, …

SEO = lepšie priečky v googli = zvýšená návštevnosť webu = viac predajov

Vyhľadávač ako Google disponuje algoritmami, ktoré určujú poradie webov pre konkrétne kľúčové slovo. Deje sa tak na základe viacerých parametrov:

 • rýchlosť, responzivita stránky, ssl certifikát (čiže technické riešenie webu)
 • počet a kvalita spätných odkazov
 • kvalita a relevancia obsahu na webe
 • a mnoho iných parametrov

Tento zoznam je veľmi veľké zjednodušenie obsiahlej a zložitej témy SEO. Auditom zisťujeme ako vidí Váš web google. Hľadáme nedostatky, opravíme ich a pracujeme na tom, aby google zhodnotil obsah ako prínosný pre užívateľa. Kombináciou viacerých procesov tak zabezpečíme prvé priečky v googli.

SEO je dlhodobý proces alebo lepšie povedané beh na dlhú trať. V prvej fáze je nutné zabezpečiť audit, analýzu, navrhnúť zmeny a implementovať ich. Ďalej pokračovať s optimalizáciou obsahu, … Google si zmeny nevšimne ihneď a web začne posúvať po priečkach postupne.

Teda nejedná sa o žiaden jednodňový proces. Výsledky sa dostavia v priebehu týždňov resp. mesiacov. Záleží to na mnohých faktoroch ako napr. na aktuálnom technickom stave webu, spracovanom obsahu, konkurencieschopnosť oblasti biznisu, …

Mnoho klientov, ktorým sme vytvorili web stránku, nás požiadalo o to, aby sme „tam naťukali“ kľúčové slová, na ktoré chcú byť prví.

Takto to žiaľbohu (alebo chvalabohu?) nefunguje. SEO je dlhodobý proces, ktorý sa zaoberá komplexnou problematikou. Nikde na internete nenájdete návody ako sa jednoducho dostať na prvé priečky. Preto je najcennejšou časťou know-how.

K SEO-u sú potrebné externé nástroje a služby pre analýzu vhodných kľúčových slov či analýzu sily konkurencie, ktoré taktiež nie sú zadarmo.

Dôležitým pilierom je obsah, ktorý musí byť relevantný s témou Vášho webu a google ho musí považovať za kvalitný. Copywriteri nepracujú zdarma – a už vôbec nie kvalitní copywriteri.

Ďalším dôležitým faktorom je množstvo a hlavne kvalita spätných odkazov z iných webov, ktoré musia mať silnú autoritu voči googlu. Tie taktiež nezískate zadarmo.

Ak Vám niekto ponúkne registráciu webu do free katalógov za 60€ odmietnite to. Budú to zbytočné vyhodené peniaze a čo je horšie môže to narobiť viac škody ako osohu. Poznáme výraz „negatívne SEO“, google je natoľko sofistikovaný, že dokáže rozoznať, kedy sú spätné odkazy narýchlo nastrčené (nejedná sa iba o odkazy z katalógov). Vtedy môže nastať penalizácia a web sa prepadne o desiatky priečok.

Poriadne si teda rozmyslite či chcete zaplatiť peniaze študentom a amatérom, ktorí môžu pozície Vášho webu v googli ešte zhoršiť.


Kontaktuje nás  Kde nás nájdete:

  Mlynská 15, Smižany
  Squash Centrum

  Tel. číslo:

  0919 203 270
  pon-pia 9°°-16°°

  Email:

  kontakt@binaria.sk

  Obchodné meno:
  Binary Assets s. r. o.
  Vložka číslo:  36341/V
  Sídlo: P. Jilemnického 2415/6,
  Spišská Nová Ves 052 01
  IČO: 47 911 859 DIČ: 2024148346

  Orgán dozoru:
  Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)
  Inšpektorát SOI pre Košický kraj
  Vrátna č. 3, 043 79 Košice 1
  Odbor výkonu dozoru

   


  Call Now ButtonZavolajte nám+421909203270